SKUTERY

ZIPP MEMORY 50 EURO 4 NOWOŚĆ 2018

EURO 4 2018
Sugerowana cena detaliczna 5999 zł
więcej

ZIPP APPIA 50 - EURO 4 NOWOŚĆ 2018

Nowość 2018 Euro 4
Sugerowana cena detaliczna 5499 zł
więcej

ZIPP SIMPLI

ZIPP SIMPLI
Sugerowana cena detaliczna 4699 zł
więcej

ZIPP LaVISSA 50

ZIPP LaVISSA 50
Sugerowana cena detaliczna 5450 zł
więcej

ZIPP PARCO

W dobie szalejących cen benzyny Projektanci Zipp postawili sobie za cel stworzenie najekonomiczniejszego skutera. Blisko rok pracy zaowocował modelem Parco.
Sugerowana cena detaliczna 3699 zł
więcej

ZIPP GP500

Klasyczny skuter o zaostrzonej bryle i ciekawym malowaniu to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują dużego uniwersalnego skutera.
Sugerowana cena detaliczna 4599 zł
więcej

ZIPP Quantum RC 2T

Cenisz dobre osiągi i komfort na najwyższym poziomie ? Najnowsza odsłona to Quantum RC, dwustopniowa kanapa, nowoczesna technologia oświetlenia LED to wszystko dostarcza ten model.
więcej

ZIPP TOPS

Najbardziej ekonomiczny i praktyczny pojazd dla osób szukających niezawodnego środka transportu do codziennego użytkowania. Pojazd wyposażony w bagażnik pod kufer.
więcej

ZIPP STEED

Steed – to model który dzięki swoim 12 calowym” balonowym” oponom idealnie sprawdzi się na nierównościach pozamiejskich szlaków.
Sugerowana cena detaliczna 4399 zł
więcej

ZIPP OTIS plus

Mały skuter miejski wyposażony w przedni hamulec tarczowy. Z charakterystycznie osadzoną przednią lampą w centralnej czaszy pojazdu.
Sugerowana cena detaliczna 3450 zł
więcej

Zipp Volteno - skuter elektryczny

Skuter elektryczny Zipp Volteno - to totalna rewolucja elektryczna nowość w kolekcji Zipp ! Pojazd o pięknej stylowej linii nadwozia „New-retro” Ekologiczna wersja tradycyjnego skutera, która już niebawem zrewolucjonizuje rynek jednośladów.
Sugerowana cena detaliczna 4599 zł
więcej